AGILNÉ RIADENIE VÝKONNOSTI

24.09.2015
Národné tenisové centrum Bratislava

Spíkri


Ako správne zaviesť postupy agilného radenia do procesov spoločnosti?

Je metodika agilného riadenia správnou voľbou pre riadenie výkonnosti zamestnancov?


Ako správne zaviesť postupy agilného radenia do procesov spoločnosti? Je metodika agilného riadenia správnou voľbou pre riadenie výkonnosti zamestnancov? Na tieto a mnohé ďalšie otázky dostanete odpoveď už 24. Septembra 2015. HR Development Academy má pre Vás opäť atraktívny workshop!

Nech sa páči, zoznámte sa s tromi rečníkmi a ich podnetnými témami!

Ako prvý sa Vám predstaví Imrich Mészáros, je riaditeľom spoločnosti Camfil s.r.o., ktorá sídli v Leviciach. Tento skúsený pán tvrdí, že ak riadiť výkonnosť tak komplexne a s výsledkami! Poskytne návod ako dosiahnuť prepojenie obchodných cieľov firmy s KPI oddelením a s cieľmi na pracovných miestach. Poradí ako dosiahnuť podporu nového systému v manažmente, tiež ako dosiahnuť akceptáciu nových pravidiel medzi zamestnancami.

Určite poznáte spoločnosť Novartis Slovakia, s.r.o., kde náš druhý spíker pôsobí na pozícií Head of Human Resources. Andrea Austenová vďaka svojej praxi v oblasti HR vie, prečo je hodnotenie dôležité, vie ako často je dobré zamestnanca hodnotiť a s akými chybami sa často stretávame v praxi. Tieto a aj mnohé ďalšie informácie Vám prinesie vo svojom príspevku „Hodnotenie pracovného výkonu ako súčasť zodpovedností manažéra a zamestnanca“.

Posledným, no nemenej zaujímavým rečníkom bude Elena Lisá. Ako Vice President of Human Resources v spoločnosti UPC Broadband Slovakia nám určite bude mať čo povedať k téme „Manažment výkonnosti a rozvoja“. Ak sa aj Vy pokúšate prepojiť výkonnosť a rozvoj na pracovisku príďte si pre radu od odborníčky. Povie Vám čo pomáha dnes, čo treba vopred zvážiť a ako to celé vyzerá v praxi. Zistite konečne, čo môžete urobiť dnes a čo musíte urobiť dnes, aby ste boli zajtra lepší!

Nepremeškajte lákavé diskusie na aktuálne témy, ktoré prebehnú už tento september na workshope od HR Development Academy!