HRY, GAMIFIKÁCIA A APLIKÁCIE – NOVÁ ÉRA ROZVOJA MANAŽÉRSKYCH ZRUČNOSTÍ

06.04.2017
Martinus, Bratislava

Spíkri
Fotogaléria

 

 

 


Program

09:00– 10:00 Eliška Čepcová, ČSOB
10:00 – 11:00 Zuzana Machová, vlogerka
11:00 – 11:30 Networking
11:30 – 12:30 Vlado Leško, Personal Trainer

Gamifikácia je bežne využívaná, v rôznych firemných odvetviach za účelom zlepšovania výkonu zamestnancov a ich výsledkov.Určite sa pýtate, ako sa dá gamifikácia aplikovať tak aby generovala podobné prospešné výsledky. Gamifikácia a teda využitie hier v nehernom prostredí, ponúka manažérom účinné nástroje na strategické analýzy, riešenie problémov, robenie informovaných rozhodnutí a mnohé ďalšie. 

Všeobecná myšlienka ktorá stojí za gamifikáciou je, že učenie je najúčinnejšie, ak zažijeme niečo autentické a výnimočné, čo nás spontánne motivuje, aby sme sa posúvali ďalej.

Na workshope vystúpili traja spíkri. Ako prvá sa predstavila Eliška Čepcová z ČSOB, ktorá predstavila integráciu projektu zo spoločnosti Mladý Pes a to ako sa im podarilo aplikovať gamifikáciu do pracovných procesov.

Zuzana Machová sa predstavila ako druhá spíkerka. Pani Machová je vlogerka, ktorá tvorbu virálnych videí propaguje cez sociálne siete. To ako sa jej podarilo získať viac než 15,000 pravideľných sledovateľov a čím ich zaujala nám prezradila počas workshopu.

Ako poslední vystúpili tréneri gamifikovaného nástroja Accelium PRO. Tento inovatívny spôsob rozvoja zručností aplikujú ako exkluzívny partner izraelskej spoločnosti MindLab na Slovensku a v Čechách.