ROZVOJ ĽUDSKÝCH ZDROJOV 2015 – SPÍKRI

Gabriel Galgóci
Generálny riaditeľ a riaditeľ zákazníckeho centra sieťových služieb, AT&T Global Network Services Slovakia

 

 

Mária Grežďová
HR Country Manager – Slovakia, AT&T Global Network Services Slovakia

Program kariérneho vzdelávania
AT&T v spolupráci s Young Enterprise rozšírilo do Európy program mentoringu pre študentov stredných škôl s cieľom pripraviť mladých na úspešnú kariéru. Zamestnanci AT&T trénujú žiakov v kurzoch so zameraním na ďalšie štúdium a kariérne možnosti.


Peter Chudoba
Managing Director – Miba Steeltec

Duálne vzdelávanie v praxi – náklad, alebo úspora?
Ako sme vo Vrábľoch vybudovali infraštruktúru a systém pre „Young Star“ pilotný projekt duálneho vzdelávania na Slovensku na báze rakúskeho modelu.


Branislav Vargic
Riaditeľ odboru ľudských zdrojov – Tatra banka

Dilema performance managementu – ako dosiahnuť lepší alignment a fokus?
Aktivity, ktoré nám v Tatra banke napomáhajú riešiť tieto dilemy: 1. Stanovovanie tzv. 90 dňových cieľov 2. Každoročnú kalibráciu cieľov 50 top manažérov banky 3. KPI menu ako nástroj na riadenie “aligmentu” cieľov celej organizácie


Matej Šemšej
HR Manager Slovakia & Global HR Business Partner Consulting ECE & CIS – Oracle

Oracle FIT Program
Ako zvýšiť angažovanosť zamestnancov bez dodatočného navýšenia nákladov? V spoločnosti Oracle zaviedli tzv. Oracle FIT Program, viac o tomto úspešnom projekte sa dozviete priamo na konferencii.


Janka Steckerová
Manažérka pre vzdelávanie a rozvoj – Slovenská sporiteľňa, a.s.

Ako motivovaných premeniť na dlhodobo úspešných
Ako zabezpečiť, aby bol talent manažment prínosný dlhodobo? Aký prístup zvoliť, aby rozvoj účastníkov znamenal pridanú hodnotu nielen pre nich, ale aj pre ich tímy a zároveň pre celú firmu?


Zdenka Junasová
HR osobnosť 2014

 

 

 


Dana Miňová
Riaditeľka ľudských zdrojov, Svet zdravia

Rozvoj ľudských zdrojov 2015

 

 


Filip Brodan
Generálny riaditeľ, Engage Hill

Využitie Balance Manažmentu v individuálnom a tímovom rozvoji
Ako merať kľúčové tímové ukazovatele ? Vieme čo je pre našich ľudí hodnota? Čo ich motivuje a čo naopak demotivuje? Balance Management ako nástroj pre strategické plánovanie, riadenie a rozvoj tímu.


Jaroslav Simon
Kouč, psycholog a lektor

Zen a jednoduchosť
Jednoduché môže byť často zložitejšie ako zložité. Musíte tvrdo pracovať na tom, aby vaše myslenie bolo priame a dosiahli ste tak jednoduchosť. Ale stojí to za to, pretože akonáhle sa tam jedenkrát dostanete, môžete pohnúť horami. Steve Jobs, BusinessWeek, 25. máj 1998


Denisa Zlevská
Lektorka/Psychologička/Koučka

Moc otázky v procese riešenia problému
Správne položená otázka je nevyhnutným začiatkom pre nájdenie efektívnych riešení problémov. Aký vplyv má formulácia a zameranie otázky na komunikáciu? Ako je možné, že niektoré otázky nás v probléme zamotávajú a iné pomáhajú hľadať cestu von, smerom k riešeniu? Prečo tomu tak je a v čom je ten fígeľ? Na tieto otázky budeme spoločne nachádzať odpovede na predkladanom workshope.