KONFERENCIA HR DEVELOPMENT ACADEMY: ROZVOJ ĽUDSKÝCH ZDROJOV 2016

HR DEVELOPMENT ACADEMY je séria workshopov, ktorá tvorí platformu na prezentáciu “Best Practices”, výmenu skúseností, názorov a postojov manažérov, špecialistov rozvoja ľudských zdrojov, HR manažérov a personalistov. Nepremeškajte možnosť zúčastniť sa už 7. ročníka Konferencie HR Development Academy: Rozvoj ľudských zdrojov 2016. Každý rok prinášame tie najaktuálnejšie trendy v oblasti HR.

Už 17.marca 2016 sa stretneme s riaditeľkou sekcie ľudských zdrojov v SPP Ľubomírou Radosovou, ktorá predstaví tému „Transformácia firemnej kultúry – Ako sa z plynárov stávajú obchodníci“. V SPP vedia, že ak chcú zostať lídrom na slovenskom trhu v oblasti energetiky musia sa všetci správať a myslieť ako obchodníci. Ich cieľom je meniť zabehnuté správanie, postupne meniť firemnú kultúru cez posilnenie zákazníckej orientácie, zmeniť postoje a správanie zamestnancov cez zvýšenie angažovanosti, motivácie a stabilizácie zamestnancov. Dozviete sa viac o premenách správania, zmene nastavenia, komunikácií hodnôt a podpore vyžadovaného správania.

Ďalším spíkrom bude Imrich Mészáros, riaditeľ svetovej spoločnosti  Camfil zaoberajúcej sa rozvojom a výrobou vzduchových filtrov. Pán Mészáros má bohaté skúsenosti s agilným riadením výkonnosti, preto jeho príspevok bude na tému „Skúsenosti s riadením výkonnosti – rok po implementácii“. Máte možnosť získať typy a triky ako čo funguje, alebo nefunguje.

Toto je ochutnávka spíkrov, ktorí vystúpia v prvej polovici dňa. Poobede sa môžete tešiť na podnetné a hravé workshopy!

Hovorí Vám niečo pojem gamifikácia? Marcel Klimo Vás s touto možnosťou rozvoja nie len zoznámi, ale budete si môcť na vlastnej koži vyskúšať praktické cvičenia, ktoré budú súčasťou jeho témy „Ako začať s gamifikáciou v HR: 7 praktických cvičení a hier“.

Hrať sa je fajn, no dôležité je aj „Vnímanie zamestnávateľskej značky-marketingový prieskum, ktorý Vás odlíši“. Ako na to prezradí Dušan Káčer. Čo je skutočným hnacím motorom Vášho tímu, povie Vladislav Leško v rámci témy „Môj tím-pohľad za oponu. Balancemanagement v rozvoji tímov“.

Poobedný program budú tvoriť aj témy ako Employer Branding, Firemná kultúra a mnohé ďalšie.

Konferencia ponúka jedinečnú možnosť dostať sa do tesnej blízkosti s odborníkmi z HR prostredia. Počas diskusie zároveň vzniká množstvo podnetov a inšpirácií pre skvalitňovanie práce prítomných účastníkov. Pomôžte svojej firme rásť a naučte sa ako rýchlo, jednoducho a kvalitne napredovať!