UŽ TENTO ŠTVRTOK KONFERENCIA HR DEVELOPMENT ACADEMY:ROZVOJ ĽUDSKÝCH ZDROJOV 2016!

HR DEVELOPMENT ACADEMY je séria workshopov, ktorá tvorí platformu na prezentáciu “Best Practices”, výmenu skúseností, názorov a postojov manažérov, špecialistov rozvoja ľudských zdrojov, HR manažérov a personalistov. Nepremeškajte možnosť zúčastniť sa už 7. ročníka Konferencie HR Development Academy: Rozvoj ľudských zdrojov 2016. Každý rok prinášame tie najaktuálnejšie trendy v oblasti HR.

Už tento štvrtok (17.marca 2016) sa stretneme s operačným riaditeľom Mariánom Baranovičom, ktorý predstaví tému „Riadenie výkonnosti v SOFTIPe“. Ako dosahovanie KPI zmenilo zamestnancov, manažment a firmu. Aké talenty sa prejavili a ako sa zmenili ľudia. Konflikt zdroj zmien. Dôsledky úspechu.

Ďalším spíkrom bude Iveta Tomášiková, HR manažérka IKEA Slovenská republika. Jej téma bude „The IKEA Talent Approach“. Zakladateľ spoločnosti IKEA Ingvar Kamprad hovorí: “Každý z nás má talent!„ a ona dodáva: „len treba objaviť, na čo”. Poďme spoločne zistiť, na čo máš talent ty!

Lenka Zajacová má na starosti Project & Deal Performance Management v T-Systems Slovakia. Na konferencii otvorí tému „Kvalifikácia projektových manažérov v T-Systems International“. Hrá v dnešnej dobe certifikácia projektových manažérov dôležitú úlohu? Ako rozvíjať rôzne skupiny v rámci medzinárodnej komunity, ktorej zloženie sa dynamicky mení? Viac už tento štvrtok…
Privítame aj L&D Manažéra v Fpt Slovakia Róberta Packaňa a jeho tému „Ako predať novú (no-name) značku na trhu? Fpt Slovakia recruit / brand-awareness kampaň 2015 – 2016“. Povie viac o firemnej značke – jej rozpoznateľnosti, vierohodnosti a atraktivite v očiach cieľovej skupiny, čo sa dnes viac ako inokedy stáva tým najdôležitejším predajným artiklom zamestnávateľa. A v spojení branding a IT sektor – ide o naozaj špecifickú situáciu. Skúsenosti pri podpore novej značky na trhu, lessons learned, čo funguje na trh, čo doma (smerom k vlastným zamestnancom).

Toto je len ochutnávka spíkrov, ktorí vystúpia v prvej polovici dňa. Poobede sa môžete tešiť na podnetné a hravé workshopy!

Konferencia HR Development Academy:Rozvoj ľudských zdrojov 2016 ponúka jedinečnú možnosť dostať sa do tesnej blízkosti s odborníkmi z HR prostredia. Počas diskusie zároveň vzniká množstvo podnetov a inšpirácií pre skvalitňovanie práce prítomných účastníkov. Pomôžte svojej firme rásť a naučte sa ako rýchlo, jednoducho a kvalitne napredovať!