07.06.2018 – HR A ZNAČKA ZAMESTNÁVATEĽA

09:00 – 12:30  |  07.06.2018
Bratislava


LUCIA GLASOVÁ
JÚLIUS BUDAY

HR LAB

NAJ zamestnávateľ roka 2017

Ako si kolegovia robia v našej banke meno

Slovenská sporiteľňa sa o ľudí zaujíma nie len pracovne, ale i ľudsky. Dôkazom toho je rad benefitov, ktoré podporujú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Okrem flexibilného pracovného času, dní voľna navyše či rôznej formy pracovných úväzkov je to napríklad aj aktívna podpora dobrovoľníctva. Jej zamestnanci môžu navyše  získať na svoje voľnočasové aktivity zdroje zo zamestnaneckého grantu Euro k euru.
Vďaka podpore banky tak vznikajú krásne príbehy, z ktorých vybrané boli použité v kampani Urob si meno.


PETER JURČÍK

HR manager

Náš príbeh je mozaika iniciatív našich zamestnancov

Iniciatíva nie je len slovo na papieri, ale hodnota, ktorú vo firme žijeme. V rámci politiky otvorených dverí je bežné, že ľudia prichádzajú s rôznymi podnetmi. Mnohé nápady dostali podporu a realizujú sa. V práci trávime veľkú časť života a chceme tento čas tráviť zmysluplne. Dostávame, ale aj dávame, spolu sa spájame pre dobré veci. Myslíme na našu planétu, ale aj na ľudí v našej blízkosti, ktorí mali menej šťastia ako my a potrebujú pomoc. Radi dávame kúsok z nás. Darujeme čas, peniaze ale i krv. Na základe našej iniciatívy vznikajú projekty, ktoré spoločnosť podporuje. Viac

.. a ďalší

Jednou z najväčších výziev, ktorým zamestnávatelia čelia je práve budovanie vlastnej značky. Konečným cieľom je vyčleniť svoju spoločnosť a svoju značku z davu. Pokiaľ vytvoríte stratégiu bez prieskumu, vaša značka ťažko prežije – a pri rýchlosti, akou sa dnes odvetvia pohybujú, sa značky potápajú rýchlo. Nebojte sa skúšať nové veci, ale nezabudnite sa držať posolstva svojej spoločnosti a začiatočného úspechu, ktoré určili vašu značku.


Program

08:30 – 09:00 príchod a prezentácia účastníkov
09:00 – 10:00 Slovenská sporiteľňa
10:00 – 11:00 ON Semiconductor
11:00 – 11:30 networking
11:30 – 12:30 3. blok

Rezervácia miesta