JANA PALENČÁROVÁ

HR Director, Svet Zdravia Development

WS HRDA 2018: HR, Leadership a generačný mix
WS HRDA 2014: HR Controlling
Konferencia HRDA: RĽZ 2013

HR manažérka so skúsenosťami v oblastiach employer brandingu, náboru a riadenia, organizačných zmien, vzdelávania a rozvoja, kompenzácií a benefitov.

Absolvovala bakalárske štúdium managementu na austrálskej Bond University a inžiniersky titul získala na Obchodnej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Po troch rokoch skúseností v executive search výberoch prešla v roku 2003 do HR tímu farmaceutickej spoločnosti GlaxoSmithKline. Tu sa na pozícii HR Generalistu venovala najprv výberom a internej komunikácii a neskôr oblasti odmeňovania a benefitov.

V roku 2008 sa stala HR managerkou tejto spoločnosti a spolu so svojim tímom sa podieľala na získaní ocenení Zamestnávateľ ústretový k rodine (2009) a Najlepší zamestnávateľ Slovenska (top 3 firma v roku 2009).

Od októbra 2010 do mája 2012 pracovala v druhej najväčšej banke Slovenska – VUB, na pozícii riaditeľky odboru Personálny vzťahový manažment. V júni 2012 prijala výzvu ČSOB finančnej skupiny a na pozícii HR riaditeľky zastrešovala všetky HR aktivity pre ČSOB banku, ČSOB Poisťovňu a ČSOB Stavebnú sporiteľňu.

Od septembra 2015 do mája 2018 zastávala pozíciu HR konzultantky z materskej dovolenky. Počas tohto obdobia bola aj dočasnou HR manažérkou v Muzikeri a tiež sa vrátila k executive search výberom.

V júni 2018 sa stala HR riaditeľkou, Svet zdravia Development, spoločnosť ktorá momentálne pracuje na budovaní Nemocnice novej generácie Bory.