KAMILA BIRNSTEINOVÁ

Head of Talent Management & Learning Swiss Re Business Services

 

 

WS HRDA: Koučing, mentoring

Manažérka, konzultantka a koučka, ktorá sa práci s ľuďmi venuje už mnoho rokov.

Vyštudovala Filozofickú fakultu UK, odbor knihoveda a vedecké informácie. Po absolvovaní štúdia robila manažérku odbornej knižnice v architektonickom inštitúte. Niekoľko rokov pracovala ako personálna riaditeľka v spoločnosti Danone kde získala bohaté skúsenosti z oblasti riadenia ľudských zdrojov, vzdelávania a rozvoja mladých talentov. Neskôr pôsobila vo farmaceutickom sektore v spoločnostiach Lundbeck a Roche, kde pracovala na top manažérskej pozícii v oblasti riadenia ľudských zdrojov.

Absolvovala niekoľko certifikovaných koučingových programov ako napr. certifikovaný vzdelávací program v kanadskej Erickson College “Coaching: Veda a umenie” a získala certifikát NLP (Neurolingvistické programovanie) ako certifikovaný NLP Practicioner. V roku 2013 získala ACC (ICF) certifikát.

V súčasnosti pôsobí vo významnej švajčiarskej spoločnosti Swiss Re na pozícii Vice President pre rozvoj a vzdelávanie v oblasti ľudských zdrojov, kde sa špecializuje na tvorbu celkovej stratégie a koncepcie rozvoja mladých talentov.

Je členkou Slovenskej asociácie koučov a ICF.